O nás 

Od roku 2019 nabízíme dětem a jejich rodinám přátelské prostředí, ve kterém se děti mohou bezpečně rozvíjet, hledat své silné stránky a pracovat s těmi slabšími, navazovat přátelství (třeba na celý život), kde mohou trávit čas v přírodě a kde průvodci mohou dětem předávat radost a nadšení ze vzdělávání.

Na chodu školy se rodiče nepodílí pouze placením školného, ale také účastí na školních akcích, brigádách pro zlepšení školního prostředí, slavnostech, ... Všichni společně tvoříme komunitu a místo, kde je nám dobře :)

Mgr. Kateřina Dobiášová


Celý život se učíme a poznáváme - sebe, ostatní, svět okolo nás. Mám proto neuvěřitelnou radost, že mohu spoluvytvářet místo, kde děti mohou  v bezpečné a přátelské atmosféře objevovat a rozvíjet své talenty.

Souzním s principy Výchova bez poražených, Škola bez poražených, Respektovat a být respektován, atd a snažím se je vnášet nejen do svého života, ale také do prostředí školy.

Ráda s dětmi "hudebničím", řádím a vymýšlím programy na švp a další akce.

Mgr. Ivana Doksanská

Když jsem se po rodičovské dovolené vrátila zpět na základní školu, zjistila jsem, že se ve mně v přístupu k učení a k dětem samotným hodně změnilo. Za těch 5 let se změnilo i školství samotné - inkluze, početnost dětí ve třídách, ...

A tak se má profesní dráha spojila po letech opět s Káťou a také se školou Na vlně.

Každý den je plný poznání, sebereflexe, nenahraditelných zkušeností a já jsem moc ráda, že mohu být toho všeho tvůrcem i součástí.

Jana Jeřábková


Jako absolventka fotografické konzervatoře v Hradci Králové a účastnice rozvojových kurzů (př. Respektovat a Být Respektován, EDU- Gestalt Therapy) si moc užívám společné tvoření s dětmi, zejména v oblasti emoční inteligence, tvoření slovem, rukodělnou a kreativní činnost.

Mám radost, že mohu být průvodcem na krásném místě, kde všechno, co jsem po cestě posbírala, můžu nechat rozkvést a dát tomu ten pravý smysl.

Pro Zemi, pro děti, které jednou budou svobodně tvořit tento svět, pro dospělé, kteří se tu se mnou mohou zbavit svých nepotřebných zvyků a otevřít se novým možnostem.